Mes vienmēr esam pa ceļam!  

 • Ansicht unseres Vereinsheims von der Landebahn aus in Richtung Norden

  Lidlauks

 • Ansicht unseres Vereinsheims von der Landebahn aus in Richtung Norden

  Aviācijas angāri

 • einmororiges Flugzeug über den Wolken

  Birojs

 • Landeanflug auf Piste 29 aus Sicht des Piloten

  Naktsmītnes iespējas

Mēs piedāvājam sertificētu, spēkā esošajām prasībām un standartiem atbilstošu vispārējas nozīmes lidlauku aviācijas lidojumu veikšanai. Jums ir iespēja veikt mācību lidojumus ar gaisa kuģiem, kuru maksimālā pacelšanās masa nepārsniedz 5700 kg un pacelšanās – nosēšanās īpašības atbilst lidlauka raksturlielumiem. Tāpat, pateicoties savam ģeogrāfiskajam izvietojumam, Lidlauks „Ādaži” var tikt izmantots ekskursiju, demonstrācijas un privātlidojumiem, tas atrodas pavisam netālu no gleznainajām Rīgas Līča krastmalām, Latvijas Šveices –Siguldas un galvaspilsētas – Rīgas.


Lidlauka Sertifikāts

Informācija par Lidlauku

Gaisa kuģu uzglābšanai mēs piedāvājam gan atklātas vietas ārpus angāriem, gan vietas kopējā vai individuālajos angāros. Angāra lielums paredzēts C-172 tipa gaisa kuģu, kā arī vieglo vai ultravieglo lidmašīnu novietošanai. Informācija par angāru un gaisa kuģu stāvvietu pirkuma vai nomas maksu un nosacījumiem ir pieejama pēc individuāla pieprasījuma.

Jūsu ērtībām piedāvājam biroju telpas, kurās ir iespējams veikt pilotu teorētisko apmācību, pirms- un pēclidojuma instruktāžu, kā arī izmantot citu sanāksmju vajadzībām. Biroja telpas ir aprīkotas ar Wi-Fi, mobilajiem sakariem, kā arī radiosakariem ar gaisa kuģiem lidlauka zonā.

Nakšņošanai piedāvājam izmantot vieglas konstrukcijas vasaras mājiņu, kas atrodas tieši lidlauka teritorijā. Naktsmītni, gaisa kuģu uzpildi un ekskursijas ir iespējams pasūtīt iepriekš sazinoties ar mums. Informācija par pakalpojumu cenām ir pieejama pēc individuāla pieprasījuma.